Prohlížení tohoto vlákna:
1 Anonymní uživatelé
Tlačítko Detail zboží místo Koupit |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
7:51 22.4.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
8
![]() |
Hezký večer,
z nějakých důvodů začal shop místo tlačítka "Detail zboží" (v jiných verzích "Karta zboží") zobrazovat pouze tlačítko "Koupit". Kde to nastavím zpátky? Jedná se o Product Listing (když se projíždí kategorie), ale v administraci jsem to tam nikdy nenašel. - tlačítko Koupit vypnout umím, ale zapnout "Kartu zboží" nikoli. Děkuji
Zasláno: 23:04 13.5.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: Tlačítko Detail zboží místo Koupit |
||
|---|---|---|
|
Guru
![]()
Členem od:
10:05 20.11.2007 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
408
![]() |
Nemas u toho produktu nahodou nejake atributy ?
Zasláno: 9:06 14.5.2009
|
|
|
_________________
Někdo Ví ale nepoví ![]() Chvála těm co se podělí ![]() Zencart 1.5.5d |
||
Přenos
|
||
Re: Tlačítko Detail zboží místo Koupit |
||
|---|---|---|
Členem od:
23:10 26.10.2006 Skupina:
Registrovaní uživatelé Vývojáři Příspěvky:
1002997
![]() |
Zasláno: 14:40 14.5.2009
|
|
|
_________________
Save Water ! Drink Beer ... |
||
Přenos
|
||
Re: Tlačítko Detail zboží místo Koupit |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
7:51 22.4.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
8
![]() |
Nevím nevím - mně se jedná možná o trochu jiný problém. Když rozkliknu kategorii a prohlížím si produkty, u každého mám "Vložit do košíku" - mnohem raději bych tam měl "detail zboží".
Zasláno: 20:04 14.5.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: Tlačítko Detail zboží místo Koupit |
||
|---|---|---|
|
Guru
![]()
Členem od:
17:24 31.7.2006 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
564
![]() |
Stačí pár úprav v kódu .
Zasláno: 20:19 14.5.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: Tlačítko Detail zboží místo Koupit |
||
|---|---|---|
|
Guru
![]()
Členem od:
17:24 31.7.2006 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
564
![]() |
Takže stačí jít do adminu - Konfigurace - Product Listing - Display Product Add to Cart Button (0=off; 1=on; 2=on with Qty Box per Product) a dát 0 a potvrdit
Zasláno: 20:29 14.5.2009
|
|
Přenos
|
||
Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.





Přenos


)