Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 (2)


Re: Systém bonusových bodů
Expert
Členem od:
13:10 7.6.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 140
Nepřipojen
Ahoj,

odpoved na tvuj dotaz:

1/ nelze nastavit pocet bodu ke zbozi jen k jednolivym zakaznikum, ktery se musi pridelovat rucne, neni to nijak provazene podle vyse objednavky ani obratu

2/ body lze vyuzit okamzite jak je v administraci ulozis

3/ body lze zobrazit dvema zpusoby - postrani box a dale se zobrazuje v kroku 2 - informace o platbach nad slevovymi kupony

Pozor nefunguje pouziti jen urciteho poctu bodu - vzdy se aplikuji vsechny

Zasláno: 15:15 22.11.2007
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Systém bonusových bodů
Začátečník
Členem od:
23:35 2.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
Zdravím nainstaloval jsem pouze základní store credit, kde je možnost čerpání pouze všech bodů, nebo v případě nižší objednávky než je stav bodů, to automaticky odpočítá jen potřebnou částku (s těma úpravami na tomto vláknu mi to nechodilo). Mě by stačilo i tato verze ovšem narážím na problém při platbě na dobírku, kdy se mi už nedostane do výpočtu poplatek za dobírku. příklad. zboží stoji 590Kč v 1.kroku objednávky vyberu dopravu za 100 takže celkem 690Kč před 2. krokem výběr platby(dobirka) mi to nabízí použit bonus body zaškrtnu, strhne mi to 690 bodu takže platba by měla být 0 ovšem za dobírku mám v následném kroku ještě platbu 50 kč, když tedy vyberu dobírku jsem 50Kč v mínusu. Nevíte někdo prosím co s tím? Díky. (doufám že jsem popsal srozumitelně) . Ještě jednou předem děkuji za jakýkoliv názor či postřeh

Zasláno: 17:46 11.8.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Systém bonusových bodů
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Nevím co je tohle za úpravu, ale existuje jeden jediný plnohodnotný systém na bonusové body.

Reward Point Full Suite 1.13a

Instaloval jsem ho zatím pouze jednou, ale funguje jako pila a perfektně. Trochu jsem se s tím sice ze začátku trápil, ale zase tak složité to není. Umožňuje snad vše, na co si vzpomenete. Jediná podmínka je databáze verze 5.x a výše a to vzhledem k některým podporovaným funkcím.

Zasláno: 18:50 11.8.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Systém bonusových bodů
Začátečník
Členem od:
23:35 2.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 38
Nepřipojen
Zdravím, tak jsem rozchodil bonusové body, ovšem mám problémek, pokud se zakaznik rozhodne body využít tak je to odečte, ovšem za tu objednávku při které se body využívají se nepřičtou žádné body.Nevíte čím to? díky

Zasláno: 19:41 13.12.2008
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Systém bonusových bodů
Expert
Členem od:
13:10 7.6.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 140
Nepřipojen
Ahoj,

tak jsem se dal do instalace a rozchozeni Reward Point Full Suite 1.28A (posledni verze).

Mam tento problem verze zencartu 1.3.7 a proste mi to bonusove body k zakaznikovi neeviduje a nikde se u nej v administraci neukazou. Sice je to ukaze az do konce do potvrzeni objednavky, ale pak je u zakaznika v administraci nevidim tzn. ze to plne nefunguje. Nemate s tim nekdo zkusenosti cim by to mohlo byt?

Jinak nastaveni mam podle obrazku ktere jsou u teto aplikace k dispozici.

Diky za radu

Poznamka pro ostatni:

1/ je tam sice napsano, ze to je testovano a nic to neprepisuje, ale ja musel nakopirovat boxy do spravnych sideboxes jinak se vubec nezobrazuji

2/ dale Vam to zmeni vychozi nastevni zobrazeni u vyrobku a pokud tam mate zmeny musite to hledat zde: /includes/templates/custom/templates/tpl_product_info_display.php

Zasláno: 8:55 22.3.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Systém bonusových bodů
Nováček
Členem od:
16:00 26.1.2010
Bydliště Irsko
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1
Nepřipojen
Zdravím vás. Mohl by jste mi prosím pomoci.Při vložení zboží do košíku a při kroku 2 mám možnost zaškrtnutí políčka použití bodů které má zákazník z předešlého nákupu . Pak přejdu ke kroku 3 nikde se mi nezobrazí použití bodů nebo-li peněz jako sleva ale ostatní slevy jsou již zobrazeny. i po dokončení a nákupu peníze za bodové ohodnocení stále jsou na kontě zákazníka.Nejsou použity.Prosím o radu. Každý den mám docela dost prodaných věcí a už se mi to kupí. Děkuji moc předem za jakkoukoli radu či pomoc. Patrik -Irsko

Zasláno: 22:59 20.4.2010
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 (2)



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775