Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 (2) 3 4 5 ... 11 »


Re: Jak menite ceny??
Btw jestli nejsem uplne blbej tak to catalog_dhtml.php se ma nahrat do admin/includes/boxes/ a ne do rootu radsi si vyzalohuj puvodni...

Ten popis instalace je celkem odflaklej v tom readme...

Zasláno: 20:25 11.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Návštěvník
Re: Jak menite ceny??
Návštěvník
No dobre, tak jsem si to vsechno procet - dekuju za rady. Jsem ale tam kde sem. Easy Populate mam nainstalovanej ale z nejakeho duvodu nechce nahrat z tempu data zpatky do databaze. Mne ale slo predevsim o to, jak napriklad u kategorie ve ktere je cca 500 polozek zmenit cenu napr o 5%.
Zapomnel jsem vam na sebe bonznout ze v excelu neumim a kdyz zkoumam pres phpmyadmina databazovy tabulky, tak nic nevidim - teda vidim, ale nevim co a nic mi to nerika (
Ja se priznam ze jsem myslel ze obsluha cen bude jednodussi.

Zasláno: 21:30 11.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
Kdyby jsi uměl dělat s Accessem, tak by to pro tebe bylo snadné:

Přes ODBC by ses napojil na databázi Zenu (pokud tvůj poskytovatel nepodporuje externí připojení k DB tak dál už nečti....)

Pak by sis nadefinoval dotaz, který by ti propojil tabulky zenproducts a zencategories_description přes pole categories_id : master_categories_id tak, aby jsi viděl kategorie produktů, které potřebuješ a v nich jejich ceny (s cenou jsou tam dva sloupce product_price a product_price_sorter ) Dotaz si můžeš omezit podmínkou, které kategorie se ti mají zobrazit, nebo výše ceny .......... (co budeš potřebovat)

Dotaz si uložíš, zkopíruješ a kopii změníš na aktualizační - kde si do aktualizačního pole zadáš jenom požadovanou změnu ceny - a už frčíš.

Pokud toto máš nadefinované, je pak změna ceny otázkou několika sekund. V Accessu se na toto dá spíchnout aplikace pokud by jsi to dělal častěji - ovšem to už předpokládá, že s ním umíš trochu dělat Pokud ano, pak máš nad databází absloutní kontrolu a můžeš si s ní dělat doslova co chceš.

Zasláno: 11:58 12.2.2006
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Pokročilý
Členem od:
11:26 12.12.2005
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 65
Nepřipojen
To mi nepřijde jako nejednodušší způsob. Někde jsem zahlédl rozšíření které se jmenovalo nějak Mass Price nebo tak nějak, teď to nemůžu najít. A to mělo dělat přesně tohle, hromadnou úpravu cen. :( Ale nezkoušel jsem to protože pro mě to nemá význam.

Zasláno: 12:04 12.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
2taz Tak nevim ale jinak se ceny hromadne jednodusse menit nedaj. Budto Easy populate nebo Mass Update...

Zasláno: 12:16 12.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Guru
Členem od:
0:28 14.9.2005
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 225
Nepřipojen
2: taz - ono to podle toho popisu opravdu nevypadá, Ale pokud máš vše potřebné nadefinované (propojení, dotazy, případně makra, jak to spustit) tak je to opravdu záležitost několika sekund.

Zasláno: 13:04 12.2.2006
_________________
www.rstick.com - bubenické paličky
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Nováček
Členem od:
13:02 10.2.2006
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 9
Nepřipojen
Tak vsem dekuju za snahu mi poradit - ale ja to vzdavam :( Posledni otazka: nevite nekdo o jinem shopu ktery by byl privetivy a upravy cen umoznoval?

Na zaver si neodpustim - meni nekdo z vas vubec hromadne ceny - myslim v praxi? Nejak mi to vsechno vyznelo jako takova teoreticka debata.

Zasláno: 13:20 12.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Guru
Členem od:
11:44 3.2.2006
Bydliště Česká republika
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 319
Nepřipojen
Citát:

DreamCZ napsal/a:
Btw jestli nejsem uplne blbej tak to catalog_dhtml.php se ma nahrat do admin/includes/boxes/ a ne do rootu radsi si vyzalohuj puvodni...

Ten popis instalace je celkem odflaklej v tom readme...


Ok už sem to nahrál, ale jak upravovat ty ceny, jediný co se v mass objevuje jsou prázdné rámečky .názvu,cen atd jediný kde něco je jsou kategorie, ale když nějakou vyberu nic se neděje.

Zasláno: 13:42 12.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Tak diskuzi jsem zatím sledoval, ale osobně fakt problém nevidím. Co se týče contribution Easy Populate, tak instalace je opravdu velmi triviální a vím pouze o jednom člověku kterému to zlobilo, ale důvod na dálku těžko říct. Funguje opravdu na 100%. Do adresáře /temp si vyexportujte stávající data nebo tam jsou i ukázkové exporty. Otevřete to v excelu, kde se dá všechno velmi jednoduše upravit, uložit jako *.txt a zase bez nějakých skopičin okolo jednoduše natáhnout do zenu.
Pokud chci upravit ceny, tak je prostě upravím a za 15 minut můžu mít všech 6000 aktualizovaných. Nemusím znát žádné PHP, excel můžu vidět z rychlíku a přece velmi jednoduché.
Na www.zen-cart.com je k tomuto tématu desítky příspěvků a opět odkazuji i na web autora www.modhole.com
Sám mám někdy hodně věcí, s kterými si neporadím ale toto rozšíření je jedno z mála které dává obchodu smysl a funguje.
Já jsem si vytvořil v excelu podle výše zmíněných příkladů v /temp vzorový ceník v excelu, kde mám kódy, názvy, obrázky, kategorie, ceny, co je nového, co se má vymazat apod. a pouze to jednou za čas aktualizuji a postupně doplňuji. Bohužel osobně mám asi 6000 položek, takže samotná tvorba obsahu zatím pokulhává, ale můžu se zabývat pouze ní a ne jak to tam dostat apod. Zkrátka se něco změní, upravím a je to.
Rozšíření typu mass update jsou sice dobré, ale nejsou určeny pro import a export, pouze pro úpravy už v administraci.

Zasláno: 14:14 12.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jak menite ceny??
Guru
Členem od:
11:44 3.2.2006
Bydliště Česká republika
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 319
Nepřipojen
Instalace v poho. Co ted?

Připojit soubor:



gif  easy.gif (9.92 KB)
106_43ef374bc8e61.gif 466X348 px

Zasláno: 14:25 12.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 (2) 3 4 5 ... 11 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775