Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 (3)


Re: bomba templat - zvládne ho někdo pro zen
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Koukám, že behem doby co jsem psal svou reakci jste editoval svůj příspěvek. Pravda nyní již větám rozumím, ale reagovat již nebudu - dobrou noc (ráno)

Zasláno: 4:35 9.2.2006
_________________
Váhy a zase Váhy ;)
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: bomba templat - zvládne ho někdo pro zen
Guru
Členem od:
1:02 11.10.2005
Bydliště Hronov
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 383
Nepřipojen
pratele a kamaradi
nechci do toho moc stourat - abych nerozpoutal flame...

ale

je pravdou ze pokud clovek neco dela a nakoupi si ruzne nastroje (graficky editor atp.) pak asi musi nahodit adekvatni cenu (sahnete si do svedomi, kdo mame co legalne?)

na druhou stranu, kdyz pak vidim veci co z toho vzniknou a za jakou cenu je to prodano, jsem z toho smutny, nicmene, pokud tu cenu nekdo je ochoten zaplatit, proc ne? Je to kseft a posl. dobou asi dost dobrej, sam o tom take uvazuji ... se tim zivit ...

kdyz se kouknete konkretne na zen-cart, tak zde jsou take veci zadarmo a placene (mam na mysli nejen templaty, ale i moduly a upravy) a je to proste tak: chces neco navic? zaplat!

tady (mam na mysli tuto komunitu lidi) to vicemene funguje tak, ze ja pomuzu Vam a Vy pomuzete mne - normalni vymenny obchod ... ale pokud nema nekdo co nabidnout, pak by taky asi mel zaplatit a ne se prizivovat?

chapu co asi nastvalo FreeMan-a (uz ten nick tomu asi napovida, ze by si nic nekoupil - resp. proc by platil za neco, co muze mit zadarmo)

ted se jeste zamyslete nad tim co je to vlastne zadarmo? zadarmo je asi to, ze musim hodiny brouzdat inetem a hledat vec kterou potrebuji a nebo sledovat toto forum a ptat se (ale na oplatku musim take obcas odpovedet) a to prece neni zadarmo, ja dal a tak si taky muzu vzit - nebo to najdu nekde ale stalo mne to cas a ten je jako penize, protoze za ten cas jsem mohl ty penize vydelat!

... no a to bych mohl psat a psat a psat, hlavne kluci (omlouvam se holkam, ale zatim jsem tu asi zadnou nezahlid ) v klidu a v pohode, zenCart si to zaslouzi uz kuli jeho nazvu

P.S.: zastal bych se jeste FreeMan-a:
Citát:
hned nazev obrazku "bastl" (tedy pokud to neni spatne pochopeno jako zbastlene).

ten nazev obrazku muze byt, a mne to take napadlo, od toho BASTION - nevim co to znamena ale je to dominantni a tak prave mozna to dalo pricinu tomu nazvu obrazku ... muj nazor!

Zasláno: 6:28 9.2.2006
_________________
Obchod.Rservis.com
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: bomba templat - zvládne ho někdo pro zen
Webmaster
Členem od:
20:40 29.8.2005
Bydliště Osík City
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 1070
Nepřipojen
to Kret33n: legálně - co je to za slovo? :D

to Freeman: v klidu - stějně se tím nic nevyřeší - akorát budeš mít vrásky :D

to Rici: osobní názor - předělat default template a změnit v css barvy a prsknout tam obrázek - celkem nic moc - ale když ti to někdo koupí proč ne? pokud budeš chtít tak by se možná dal dohodnout i reklamní banner (samozřejmě placený) a to platí pro všechny - zas na druhou stranu když mrknete do fora na zen.com, tak nabízené placené templáty od některch členů tomuto nesahají ani po kotníky

to all: můj osobní názor jako admina na tomhle foru je (a nemusíte nutně souhlasit): pište sem korektně, snažte si pomáhat a o získané poznaky se podělte - zdarma - ale pokud někdo z vás chce zen prodávat, nebo jeho část, tak Vás upozorňuji, že toto neni neplacené reklamní místo, pro vaše komerční aktivity a už vůbec nehodlám takovému člověku s čímkoliv pomáhat zdarma když chce vydělat na "mé" komunitě (už jsem takové človíčka zažil v osc a neuměl ji ani správně nastavit a za instalaci si říkal 5000!! v origo stavu) a nehodlá část své práce zpřístupnit nebo aspoň poradit jak nato

takže závěrem platí staré známé já na bráchu, brácha na mne a kdo to nechápe ať sem raději ani nepíše, a osobně si myslím, že pomocnou ruku tohle forum podává víc než vstřícně a to v pár postujcích "stálých členech" kteří vždy mají snahu pro Vás něco udělat, tak se nesnažte toho zneužívat - hoooouu
p.s.: malinko jsem se vytočilt tak to pošlu a v sobotu (jedu teď pá) si to když tak z edituji

Zasláno: 9:44 9.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: bomba templat - zvládne ho někdo pro zen
Guru
Členem od:
11:44 3.2.2006
Bydliště Česká republika
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 319
Nepřipojen
:shok: :1: :duel: :nositka:

Zasláno: 9:53 9.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: bomba templat - zvládne ho někdo pro zen
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Svoboda nadevše - proto Freeman, i když k tomu zadarmo to nemá taky daleko.

Nehodlám nikterak moralizovat ani nikoho omezovat v jakýchkoliv aktivitách, sám to bytostně nesnáším.

Obdivuji (i když moc nechápu) OpenSource projekty a jsem moc rád, že tu jsou, pro nás - pro všechny.
Myšlenka s velkými ideály, ale na stejný problém narazili již komunisté - velkolepé ideály, vše zadarmo apod.
Jenže..., lidi jsou teď sorry "kurvy" a vždy a všude se najde několik (mnoho) jedinců, kteří takzvaně parazitují na komunitě a snaží se nahrabat pouze pro sebe. Pokud toto začnou provozovat příliš okatě či úplně bez servítek, je to pro komunitu začátek konce, ostatním to vezme chuť se jakkoliv nadále angažovat.

Příkladů je mnoho a již mnoho projektů takto skončilo, případně se rozdělili na různé odnože, které si navzájem konkurují a snaží se přilákat zákazníky na svou stranu - logicky.
Implementace systémů, prodávání modulů atd.
Nikomu to nezazlívám, když něco umím a věnuji tomu svůj čas, mohu za to brát peníze a to v míře, kterou uznám za vhodnou. To je princip trhu a proto mám viz. výše trošku problém s pochopením OpenSource jako celku.

Mé znalosti v tomto oboru jsou poněkud slabší a obdivuji práci JardaR, DreamCZ, Kret33n.... (sorry, všechny jmenovat nebudu), ale pokud vím a můžu poradit, tak to udělám rád a též zdarma (chcete-li ve svém drahoceném čase). Rád podpořím projekt např. příspěvkem na hosting apod. Prostě pomůžu tak, na co mi stačí síly. Jenže toto se nedá předpokládat u všech lidí a těch, kteří by jen brali je převaha, když pomineme jednicky.cz, které k "vykradenému" zenu přidali taky mnoho své práce za kterou si nechávají samozřejmě zaplatit.
Hnusí se mi, že si sem chodí pro rady lidé, kteří pak prodávají zde nabyté zkušenosti a práci ostatních dál - parazitují a toto já nedělám!
Jak říkám, je to začátek konce - bude někdo, kdo si na zenu založí živnost přispívat nadále do tohoto fóra, poskytne i nadále ostatním zdarma svou práci? Mám mozek, takže vím, že je to nesmysl, stejně jako to víte vy a např. jednicky.cz, které nám sem svou práci taky zdarma nepřihrají.
A to je opět začátek konce, peníze za svou práci může požadovat Jarda (jeho čeština) který to všechno prakticky rozjel a díky němu sem právě píši - díky Jardo! DreamCZ, Kret33n... atd. Ti všichni by se mohli věřím úspěšně účastnit vytváření svých sólo projektů a aktivit kolem zenu, kdo nám tady poté zbyde? Nikdo!

Nesmírně si vážím Vaší práce a děkuji za ní. Pomůžu rád, ale zbůsobem na který mi stačí síly.

Abych to shrnul - mám Vás rád.

Zasláno: 11:15 9.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: bomba templat - zvládne ho někdo pro zen
Nováček
Členem od:
0:21 9.9.2005
Bydliště Tábor
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 5
Nepřipojen
Vsechno spatne je k necemu dobre, alespon na muj prispevek uz taky nekdo reagoval.
Temto strankam fandim a autory uznavam jako guru pres ZenCart. Jeho vyvoj sleduji jiz od zacatlu (jeste za dob zalozeneho fora na toto tema na oscommerci), ale bohuzel tam nikdo mou pomoc nepotreboval a nechtel. Bohuzel jsem se tim nechal odradit.
Cely muj puvodni prispevek byl spise nadsazka a reakce na upravy "ukradeneho" template. Jsem grafik a tak se mi nedivte ze kdyz nekde ctu o tom ze nekdo nekde ukradne napad (nebo hotovou vec) tohoto oboru tochu mne to nadzvedne. Nicmene uz bych si mohl zvyknout. V ceskych luzich a hajich je to pomalu pravidlo (tim nemam na mysli upravy free produktu). Pokud by kazdy uzivatel nejakeho SW zaplatil byt malou castku tak by pak autori nemuseli pozadovat nekrestansky vysoke ceny. Ale to patri nekam jinam.
Co se tyce vytky, ze kazdy umi dat do default jen obrazek a obarvit css, tak nevim proc tu vubec o tom diskutujem a proc nekteri (bez urazky) slintaji nad nekterymi placenymi templates a proste si je neudelaji? U grafika se plati predevsim napad a prace je az na druhem miste, byt stejne dulezita.
Navic na cem stavet jinem nez na defaultnim template. Myslite si ze jako grafik budu k hotovemu systemu vymyslet novy sablonovy system a podobne??? Od tohoto jsou prave sablony navrzeny. Navic nejde o upravu zakladniho template. Na druhou stranu si clovek nekde musi vzit kostru aby vedel jak pracuji dosazene promene a hodnoty, jinak muze delat jen staticke stranky.
O kvalite ci nekvalite grafickeho navrhu se bavit nechci, to musi posoudit kazdy samostatne a dle sveho vkusu a nazoru.
Hluboce se omlouvam pokud to vyznelo jako placena reklama, to jsem v zadnem pripade nemel v umyslu. Uz jen proto ze stranky nabzejici sablony nejsou jeste nikde registovany a to s pochopitelnych duvodu - jejich nedodelanosti a nenaplnenosti zbozim - sluzbou. Pokud bych nekdy v budoucnu chtel umistit banner tak verte ze ne zadarmo, ale rad zaplatim rozumnou cenu.

Zasláno: 11:24 9.2.2006
_________________
Rici
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: bomba templat - zvládne ho někdo pro zen
Nováček
Členem od:
0:21 9.9.2005
Bydliště Tábor
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 5
Nepřipojen
To: FreeMan
Meli bychom asi na svou debatu zalozit nove tema a nemotat to sem , nejak jsme se oba vasnive rozjeli

Zasláno: 11:29 9.2.2006
_________________
Rici
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: bomba templat - zvládne ho někdo pro zen
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Sakra, člověk tu půl dne není a už takováto diskuze. Čtu to už pomalu půl hodiny.
Reagovat ani nebudu a diskuzi k tomuto tématu uzamykám. V případě zájmu o pokračování založit nové konkrétní téma.

Zasláno: 15:09 9.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 (3)



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775