Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.

Odkazy.
Outlook CRM

Pro efektivní komunikaci i vedení projektů doporučujeme eWay-CRM.

IMac

Potřebujete nový pracovní počítač? Apple iMac bude nejlepší volbou!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!



Kategorie a fóra

Prohlížení tohoto vlákna:   1 Anonymní uživatelé



« 1 2 3 (4) 5 6 »


Re: Jste ochotni přizpět?
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
No trochu jsem to procházel a myslím že isol.cz je přeci jen o něco lepší a levnější. Počkáme na názor druhých.

Zasláno: 16:19 5.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
isol.cz jsem tady nedávno zmiňoval, už se mi líbí delší čas a nevidím důvod proč to u nich s hostováním zencart.cz nezkusit.

Se svým firemním hostingem (na rovinu) zatím váhám. Mám malinko obavy z toho, jak dlouho se dá při nastavených cenách udržet současný (myslím velmi dobrý) chod, jestli se brzy neobjeví takové věci, jako je např. přetížená databáze apod.
Trošku mi taky překáží, že isol.cz není plátcem DPH, což by mělo být v dnešní době u poskytovatele, který to myslí se svou budoucností vážně, spíše samozřejmostí.

Jinak jsem, ale v globále spíše pro!

Zasláno: 18:08 5.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Webmaster
Členem od:
21:08 29.8.2005
Bydliště Louny
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 1888
Nepřipojen
Jo souhlas, osobně nevím jak dlouho to provozují a zda se časem neobjeví nějaké problémy. Ale ruku na srdce, kdo problémy nemá. Za ty prachy co teď platím to stojí za pokus. Hodil jsem jim na web nějaké dotazy, tak uvidíme. Přejít se dá vždycky jinam a zde to nebude znamenat ani žádné finanční těžkosti. Co se týče DPH, tak pokud to rozjedou, tak jim časem stejně nic jiného nezbyde.

Zasláno: 18:23 5.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Uvidíme, necháme se překvapit. Fórum bych tam přesunul bez okolků, páč jak tady někdo zmínil cenu dosavadního hostingu cca. 4.500,- Kč/ rok, tak to je myslím extrém

Na zbytek mám zatím čas, cesky-hosting.cz to po problémech zase rozchodil a mám to tam čerstvě zaplacený, tož uvidíme

Zasláno: 19:29 5.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Webmaster
Členem od:
22:00 29.8.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Administrátoři
Vývojáři
Příspěvky: 2124
Nepřipojen
No mě je to v podstatě jedno kam, ale dal bych to tam, kde je jistota, ikdyž to bude stát o trochu víc. Protože na stejný hosting míním přesunout další 4 domény a jednu databázi.

A chtěl bych být u jednoho poskytovatele.

Tzn. podmínky jsou:

1)serioznost a ochota se o zákazníka starat
2)jeden hosting, kam to všechno přesunu (třeba by mě dali slevu, když bych přesunul více domén
3)až na posledním místě cena, nesmí být ale přemrštěná tak jak teď

Zasláno: 21:23 5.2.2006
_________________
Prodej zencart.cz
Virtuální sídlo firmy v Brně
Pronájem salónku v Brně, oslavy, pronájmy prostor v Brně
-----
"Nikdo není dokonalý" .... radím Vám zálohujte
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Expert
Členem od:
18:39 29.10.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 88
Nepřipojen
Koukám že se tu diskuze stočila na téma hosting na isol.cz

Možná k tomu mám co říci,

Asi takto 3 měsíce tam hostuji své weby :

www.nakupzdomu.cz
www.nactileti.net
www.inzercezdarma.cz

Mám neomezený traffic a se službami jsem spokojen, už jsem kdesi psal, že navíc tato firma nahodí bezproblémů a zadarmo zencart případným zájemcům o hosting.

Ale tak k technickému provozu:

Myslím si že náctiletí a inzercezdarma dostatečně denně prověřuje tecnické možnosti jejich hostingu.

Výpadky - byly minimální a hned odstraněny, ale prosím napište mi kde nejsou. Ve srovnání s pipni.cz určitě podstatně méně ( na pipni je nikdy nepřiznali - psali že jim to jede ).

Rychlost - myslím, že jim to jede rychleji než tady. Nevím změřte.

Podpora - skvělá - nebyl pro ně problém, když mi náctiletí něco krásně shodili (smazali celou databázi), ještě během dne nahodit web ze zálohy z databáze po půlnoci.
Když někde něco zlobilo - mrkli na to a opravili. ( jinde se Vám nejdříve snaží vysvětlit jak to máte špatně nastavené a jak Vám to nemohou oni udělat, protože oni to mají OK )

Nutno dodat, že jsem zatím neplatil nikdy nic víc, než cenu za hosting ! A to si tedy považuji.

Další výhodou jinde nevídanou je tam forward na mobil - zadarmo !

Nevím jak kde jinde ale kamarádi nadávají všude, já byl u pipni.cz a ještě dnes mi chodí nějaké faktury za hosting, který už mám dávno zrušený. Dokonce perlička - došlo mě zvýšení ceny hostingu - přechod na jiný tarif z důvodů překročení trafficu v době, když už jsme tam hosting neměl a web byl jinde ! Na cokoli jsem se zeptal, tak mi poslali link na stránky, které už jsem četl a nic tam nezjistil ! Ale odešel jsem hlavně kvůli php maileru - nemožnost rozeslat všem svým uživatelům newsletter mě naštvala dost !!

Jestli Vám stačí toto :

http://www.isol.cz/bronzovy-hosting.html

Tak klidně na rok půlku zaplatím, abyste nemysleli , že jim tady dělám reklamu. Znám je jen jako zákazník.

Nebo nevím, jak jste k čemu vstřícní - třeba by se dali zlomit na hosting za nějakou reklamu - to ale musí vědět ten z Vás co to tady platí, jestli by mu reklama na hosting s podporou zencartu vadila.
Já jim hodil reklamu na své weby zadara na nějakej měsíc jen za tu jejich ochotu.

Jsem jen rád, že fungujete ! Že jste ! Funguje to tady skoro jako www.phpnuke.sk nebo www.blassenweb.net a takové weby obdivuji !

Zasláno: 0:48 6.2.2006
_________________
Díky za Váš čas
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Guru
Členem od:
20:29 7.12.2005
Bydliště Plzeň
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Vývojáři
Příspěvky: 990
Nepřipojen
Nebylo by na čase zaregistrovat tento web jako oficiální českou podporu ZenCartu? Viz:
How To Become an Official Zen Cart™ International Support Site
Těch několik povinných podmínek by se dalo unést a divil bych se kdyby takový web nezasponzoroval nějaký provozovatel webhostingu. Ne, že bych byl drobnej škudlil, rád přispěju, bude-li třeba. Ale hostovat takovejhle web mi přijde jako dost dobrá reklama za cenu pár stovek ročně.

Zasláno: 12:41 6.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Guru
Členem od:
11:44 3.2.2006
Bydliště Česká republika
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 319
Nepřipojen
Citát:

Schejbi napsal/a:
Co takhle kontaktovat některej hosting, třeba onebit, když podporujou open source, ať podpoří zencart komunitu. Potom by tady měl onebit reklamu a zencart.cz hostování za dara.

Taky jsem to navrhoval. Souhlasim s tebou. Jinak klidně přispěju, protože tahle komunita si to zaslouží.

pozn. např.podpora mamba-joomla mají za partnera ignum.

Zasláno: 12:55 6.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Expert
Členem od:
18:39 29.10.2005
Bydliště Brno
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 88
Nepřipojen
Citát:

Freeman napsal/a:
................. Trošku mi taky překáží, že isol.cz není plátcem DPH, což by mělo být v dnešní době u poskytovatele, který to myslí se svou budoucností vážně, spíše samozřejmostí.

Jinak jsem, ale v globále spíše pro!


Já zase ty kluky chápu, že pokud chtějí dělat hostingy za takové prachy byla by pitomost platit ještě DPH dokud nemusí.
Jinak plátcům by měla být jako pofoukání na bolístku cena, protože za tu obdobný hosting neseženou !
Vím o čem mluvím a vím co je to dělat traffic 100 GB měsíčně na webu a vím hlavně co pak za to kdo chce a jak se rychle šponuje k vyšším tarifům !

PS: existují lidé s několika hospodama a nejsou plátci, tak bych to neřešil. Myslím, že při hostingu se dá slušně vydělat a bez velkých obratů - a není tudiž důvod. ( neprodávají přece zboží ale služby, kde může jít do kapsy podstatně více než pár procent ze zboží ).

Nechci někomu sahat do svědomí, ale možná málokdo z nás by se s někým za 500 Kč za rok zabýval že ? ( a ještě z toho odvést DPH, no nevím ) To nám jaksi dávají pocítit hostingy kdekoli ....

PS : Přej a bude Ti přáno

Zasláno: 18:47 8.2.2006
_________________
Díky za Váš čas
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Jste ochotni přizpět?
Guru
Členem od:
23:01 9.1.2006
Bydliště Liberec
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 657
Nepřipojen
Jasně, chápu
Zase takový problém u takhle "vysoké" částky, placené jednou za rok, to DPH není.

Zasláno: 19:57 8.2.2006
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



« 1 2 3 (4) 5 6 »



Můžete prohlížet témata.
Nemůžete zakládat nová témata.
Nemůžete odpovídat na příspěvky.
Nemůžete editovat Vaše příspěvky.
Nemůžete mazat Vaše příspěvky.
Nemůžete přidávat nové ankety.
Můžete hlasovat v anketách.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům.
Nemůžete přispívat bez schválení.

[Rozšířené hledání]


Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775