Všechny příspěvky (lacofredy)Re: Heslo do administracie |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
22:04 4.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
11
![]() |
Citát:
Ja som to heslo skusal, ale nezobralo ani to...
Zasláno: 23:42 24.11.2010
|
|
Přenos
|
||
Re: Heslo do administracie |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
22:04 4.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
11
![]() |
Musel som ho znova nainstalovat.
Nejak tomu nerozumiem, ved takymto sposobom by som mohol hocikomu znefunkcnit obchod...
Zasláno: 21:57 23.11.2010
|
|
Přenos
|
||
Re: Heslo do administracie |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
22:04 4.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
11
![]() |
Citát:
Nepodarilo sa :( Siel som do databazy a kedze som to tam nemohol nikde najst, tak som vymazal cely suborcek admin. Sice som si urobil pred tym zalohu databazy, ale teraz mi ju nechce importovat. Uz som bezzradny. Musim teraz cely obchod nainstalovat znova????
Zasláno: 23:10 21.11.2010
|
|
Přenos
|
||
Re: Heslo do administracie |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
22:04 4.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
11
![]() |
Citát:
Nie, v SPAMe nieje :(
Zasláno: 19:30 21.11.2010
|
|
Přenos
|
||
Heslo do administracie |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
22:04 4.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
11
![]() |
Zdravim Vas.
Po dlhej dobe tu mam problem. Nemozem sa dostat do administracie stranky. Chcel som si vyskusat to zasielanie hesla na mail, keby som ho niekedy zabudol. Klikol som na: Zaslanie zabudnutého hesla, vypisal svoj mail, ale na mail mi nic neprislo a zmenilo sa heslo, takze uz sa nemozem dostat do administracie. Pomozte mi stym prosim. Dakujem.
Zasláno: 12:25 21.11.2010
|
|
Přenos
|
||
Re: Sirka boxu s kategoriami |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
22:04 4.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
11
![]() |
Pardon, mi to uplne vypadlo z tou sirkou stlpca ...
Text sa mi podarilo dostat na stred ked som v #navEZPagesTop doplnil vetu text-align: center; Do tvojich podpisov som este nepozeral, ale pozriem :)
Zasláno: 14:08 15.11.2009
|
|
Přenos
|
||
Sirka boxu s kategoriami |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
22:04 4.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
11
![]() |
Kde najdem zmenu sirky stlpca s kategoriami?
Este by ma zaujimalo ako v liste (EZpages) dostanem tie nazvy na stred. Dakujem.
Zasláno: 2:27 15.11.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: ako sa to vola ? |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
22:04 4.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
11
![]() |
Tak ligtbox sa rozbehol, vdaka. Len tlacitka stale nieje vidno, mam na mysli close, next, previev.
Tak uz sa mi tam podarilo dostat aj tie tlacitka :) Postup: Includes/templates/classic/buttons/ som vytvoril adresar slovak a ten zbytok nakopiroval do neho. Dakujem za pomoc.
Zasláno: 12:35 2.11.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: ako sa to vola ? |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
22:04 4.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
11
![]() |
Mne sa ten lightbox nedari rozbehnut. Snazim sa to robit podla prilozeneho postupu a stale mi to nejde.Pomozete mi?
Myslim ze robim chybu v tomto kroku: Rename the following folders to match your template folder name. includes\languages\english\extra_definitions\YOUR-TEMPLATE-FOLDER includes\modules\YOUR-TEMPLATE-FOLDER includes\templates\YOUR-TEMPLATE-FOLDER Nerozumiem na aky nazov to mam premenovat.
Zasláno: 2:23 2.11.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: Počet zobrazovania podkategórii |
||
|---|---|---|
|
Nováček
![]()
Členem od:
22:04 4.9.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
11
![]() |
Nikto mi stym nepomoze???
Zasláno: 23:01 30.9.2009
|
|
Přenos
|
||





Přenos
