Všechny příspěvky (djkremik)Re: záloha DB |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Este jedna otazka, chcel som skopirovat CELY obchod cez ftp na total comaderi aj to zo zaciatku islo a vsak po cas stahovania mi vyhadzovalo ze nieje možne skopirovat niektore subory, a teraz ked padol server by sa mi to aj hodilo, poradte prosim ako to zkopirovat.
Teraz by sa mi to aj hodilo ![]()
Zasláno: 7:50 1.6.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: záloha DB |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Tak Pani stalo sa mi ze server kde sme mali zencart spadol a stahoval som si backup zalohu databyzy a chcel som vediet co obsahuje tato databaza, ci len tovar z obchodu alebo aj nastavenia obchodu. Drzal som sa pravidla zalohovat-zalohovat-zalohovat
Prosim o odpoved
Zasláno: 7:30 1.6.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: www.kremik.sk |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
este jeden problem, obchod ma biele pozadie ako sa da zmenit farba
pozadie v celom obchode namiesto bielej za inu, alebo aj za banermi aj b baneroch obchodu Dakujem
Zasláno: 23:19 27.4.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: www.kremik.sk |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
ok chapem a kde zmenim farbu CCS, nikde inde som nic nerobil len som vytvoril novy obrazok a jednoducho som ho len vymenil , farba sa mi nahrala len ostali svetle pasiky listach mezi title bag na vsedkych listach
Zasláno: 23:16 27.4.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: www.kremik.sk |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Dakujem za radu.
uz som to prerobil je to ok hlavne ze viem kde to je. Ked prerobobim obrazok includes/templates/clasic/images/title_back vo verzii 1,3,7 a premazem ho svojim ktory si vyrobim v coreli a ma presne tie iste rozmery ako original iba inu farbu tak na webe robi take male svetle pasiky medzi vytvorenymi title_back Cim to moze bit a ked nakopirujem naspat original tak je vsetko zasa ok Dakujem
Zasláno: 22:40 27.4.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: www.kremik.sk |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Vies mi prosim popisat cestu kde to najdem tie meta tags.php
Chcel by so to prepisat ale neviem to najst. Diky
Zasláno: 23:29 26.4.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: image handler 2 |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
ja viem ze polozim blbu otazku kde vypnem safe mode a co to je.
ja viem ze neviem co to je ale aspon aby som pochopil
Zasláno: 12:06 26.4.2008
|
|
Přenos
|
||
image handler 2 |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Som zufaly, chcel som pridat cez image handlera k voalom(zaclonam) dalsi obrazok a vyzwra to tak ze som nieco pokazil a bolo by dobre ho preinstalovat, kam mam nahrat subory noveho image handlera, mam verziu 1,3,7 sk asi som nieco pobabral. Teraz mi vypisuje na vsedkych strankach :
Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 10109 is not allowed to access /var/www/web82/web/bmz_cache/2 owned by uid 33 in /var/www/web82/web/includes/classes/bmz_image_handler.class.php on line 652 Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Invalid filename in /var/www/web82/web/includes/classes/bmz_image_handler.class.php on line 652 Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 10109 is not allowed to access /var/www/web82/web/bmz_cache/c owned by uid 33 in /var/www/web82/web/includes/classes/bmz_image_handler.class.php on line 652 Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Invalid filename in /var/www/web82/web/includes/classes/bmz_image_handler.class.php on line 652 Tak som to musel vypnut prosi o radu co s tym. Dakujem ![]()
Zasláno: 11:07 26.4.2008
|
|
Přenos
|
||
www.kremik.sk |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Pridavam aj svoju stranku, rad si vypocujem pripomienky atd
Zasláno: 23:56 22.4.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: Pruhy mezi produkty |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
z akeho obrazku
Vobec tomu nerozumiet co sa vlastne chces dozvediet ![]()
Zasláno: 23:36 1.4.2008
|
|
Přenos
|
||






Přenos
