Všechny příspěvky (djkremik)Re: zaoblenie siteboxov |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
no dobre chapem, dik
Mozes mi prosim poradit ako v siteboxe Qick kontakt vymenit za obrazok jpg ktory vytvorim v nejakom grafickom programe.
Zasláno: 12:54 4.2.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: zaoblenie siteboxov |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
vie neviem co s tym dakujem ze odpisujes , odpoved ma vsak nikam neposunula som stale na tom istom, neviem co s tym. problem zatial nema riesenie.
Co dalej??? ![]()
Zasláno: 22:40 3.2.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: zaoblenie siteboxov |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Treba mi to vysvtlit po lopate. presne kde to najdem a co stym. trapim sa zo zenom pomaly sporadicky asi rok, ked som to prvi raz mal nieco urobit nevedel som kde je sever, teraz uz aspn ten poznam.
Dik
Zasláno: 22:26 2.2.2009
|
|
Přenos
|
||
zaoblenie siteboxov |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Ahoj te
Mam verziu 1.3.7 sk Vela ste mi pomohli a chcel som poprosit o radu ako zmenit zaoblenie siteboxov aj celeho obchodu z hranatych www.kremik.sk na zaoblenie ako v napriklad http://www.ipbox.sk/ keby sa dalo vsetko zaoblit aby to nebolo take kockate. Dakujem ![]()
Zasláno: 22:06 2.2.2009
|
|
Přenos
|
||
prechod z 1.3.7 na 1.3.8 |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
moyem aktualiyovat zencart z verzie 7 na 8 v admine aktualizovat tlacitkom v pravo hore
Zasláno: 22:39 4.8.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: Nefunguje Image Handler |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Citát:
asi ti dost nerozumiem. vymazat adresare a vytvorit prazdne a take iste, handler si to naplni sam? Mne to fungovalo pred tym normalne len som nieco pobabral.
Zasláno: 22:53 24.6.2008
|
|
Přenos
|
||
image handler2 / restart |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
mam otazku, Da sa image handler2 nejako restartovat, trosku som chcel zvecit obrazok pri prejdeni misou a asi som to posral tak som image handler musel vypnut aby obchod zatial bezal aspo ako tak sam. mam verziu 1,3,7 sk
kde moze bit chyba? php v prilohe Dakujem
Zasláno: 23:05 15.6.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: zmena barvy ez pages |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Dakujem uz to funguje zmenilo mi farbu na bielo
spica ![]()
Zasláno: 14:07 10.6.2008
|
|
Přenos
|
||
Re: zmena barvy ez pages |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
tiez uz spekulujem ako zmenit farbu a velkost(ako v spodnej liste) ez pages vo vrchnej liste z modrej na bielu, co sa mi aj podarilo, horsie na tom je ze pri bielej farbe mi zmiznu su neviditelne aj ostatne modre nadpisi v informaciach a najpredavanejsie. mam verziu 1,3,7 sk
co s tym diky
Zasláno: 3:20 8.6.2008
|
|
Přenos
|
||
rozosielanie e-mailov |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Chcel som sa informovat ako je to z rozosielanim e-mailov noviniek z obchodu.
Zen to rozosiela automaticky vzdy ked je v obchode nieco nove alebo to trba robit rucne. ![]()
Zasláno: 22:43 5.6.2008
|
|
Přenos
|
||





Přenos


bmz_image_handler_conf.zip

