Všechny příspěvky (RadekP)Re: Reklamní banner v dvojjazyčném shopu. |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Děkuji za tip. Ale na to si budu muset ještě něco nastudovat.
Zasláno: 19:36 27.8.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: Reklamní banner v dvojjazyčném shopu. |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Nikdo, kdo máte více jazyčný obchod jste to neřešil?
Zasláno: 14:27 27.8.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Reklamní banner v dvojjazyčném shopu. |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Prosím o radu. Mám dvojjazyčný eshop a při přepnutí do angličtiny mi tam zůstávají české reklamní panely ( což je asi stadardní ). Mě by se ale líbilo, kdyby bylo možné mít dvojjazyčné i je. Víte někdo, jak na to? Děkuji.
Zasláno: 17:59 26.8.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: Jak změnit měnu při automatické změně dle jazyka |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Děkuji moc!
Zasláno: 17:34 18.8.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: station.cz - rychlost |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
No, mě tam celý den sedí Google a stále indexuje. Denně několik stovek stránek. Ale zakázat ho nechci, docela ho potřebuji.
Zasláno: 15:17 18.8.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Jak změnit měnu při automatické změně dle jazyka |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Ahoj, když zapnu volbu změna měny dle jazyka, tak při angličtině se mi to automaticky přepne na dolary (logicky). Já bych možná měl raději €uro. Nevíte, prosím, někdo zda a kde se to dá změnit? Předem děkuji.
Zasláno: 15:11 18.8.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: station.cz - rychlost |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Dík, tak jsem to také optimalizoval. User_tracking je v databázi čtvré od spodu. Ale to budeš mít po té optimalizaci OK. Zajímavé je, že jsem si kontroloval zálohy databáze ( dělám si je po měsíci) a nikdy neměla více než 5 mega a teď najednou 160.
Jinak se mi ale subjektivně zdá, že to moc nepomohlo a načítání je stále stejné. No, uvidím.
Zasláno: 15:00 18.8.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: station.cz - rychlost |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Mám stejný problém asi tři týdny, také hostuji u Station, a také mi napsali, že oni jsou OK. Nyní jsem si kontroloval databázi a zjistil jsem, že stopování uživatelů (user tracking) mi zabírá 150 mega. Tak jsem to pročistil a uvidím.
Ještě se chci zeptat, jak se optimalizuje databáze?
Zasláno: 14:27 18.8.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: www.lintnergolf.sk, www.gold-golf.sk |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
Ve zboží Mercedes-Benz ti v pravém sloupu vylejzá znak MB ven z monitoru. A to vypadá hodně blbě. Jinak jsou stránky hodně efektní. Je možné, že to koncového zákazníka upoutá.
Zasláno: 12:28 13.8.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||
Re: Výměna zpětného odkazu |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
14:52 28.5.2009 Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
110
![]() |
No, ono to není ani tak pro lidi, jako pro vyhledávače. Ale souhlasím s tím, že to je hnus, velebnosti
![]()
Zasláno: 12:17 12.7.2010
|
|
|
_________________
www.CeskeGranaty.cz |
||
Přenos
|
||





Přenos
