Všechny příspěvky (djkremik)Zubrazenie ico a dic zakaznika vo fakture |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Ahoj te. prosim Vas ako zapnut aby sa mi zobrazilo ico a dico zakaznika vo fakture.
Vsade ho vidim len do faktury ho neviem dostat. Dakujem mam verziu 1.3.7 sk kremik.sk
Zasláno: 22:20 27.3.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: Nevidím IČO a DIČ na fakturách a v objednavkach |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Tak jA SOM TOMU NEROZUMEL, MNE SA ZAKAZNIKOVE UDAJE ICO A DIC ZOBRAZUJE V DETILE OBIEDNÁVKY A VO FAKTURE NIEJE. kDE TO MAM PROSIM vAS ZAPNUT, SOM Z TOHO JELEN. pROSIM O RADU. PO LOPASTICKY. MAM ZEN 1.3.7 SK KREMIK.SK FOTO FSKTURY JE V PRILOHE
MAM ZEN eSTE BY SOM RAD INFO CO ZNAMENA TEN DVOJ KRIZIK PRED CISLOM FAKTURY, TAK TO TIEZ NETUSIM
Zasláno: 22:30 25.3.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: rychly kontakt |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
prepac nebol som tu dlksi cas adresa je www.kremik.sk
Zasláno: 23:55 14.3.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: Diskuze v zenu + fotogalerie |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Citát:
Stojim pred takym istym problemom ako ty v 2007 uz si to vyriesila Dakujem za odpoved
Zasláno: 0:08 21.2.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: Postovne UPC |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Citát:
Asi to nikto nevie??
Zasláno: 0:03 19.2.2009
|
|
Přenos
|
||
Postovne UPC |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Mam pred sebou cennik UPC podla vahy a za toho neviem ako to mam cez admina nastvit. nastvil som slovensku postu, cesku postu,osobny odber a kuriera neviem, ked aktyvujem UPS tak je tam kopec moznosti a neda va mi to vyznam.
Tak sme v moduly dopravy a zapol som United Parcel Service a dal som mu poradie 4, vobec sa mi nezobrazuje v kosiku neviem preco a neviem ho nijak nastavit. postovne podla vahy. prosim o pomoc mam verziu 1,3,7 ![]()
Zasláno: 22:33 16.2.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: Přechod z verze 1.3.0.1 na 1.3.8 |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
pouzi na preklad
http://translate.google.com/translate_t# vlozis tam adresu stranky alebo text, najlepsia pomocka ![]()
Zasláno: 22:39 12.2.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: image handler 2 |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Dakujem za info
Mali ste pravdu ten safe mod je na mojom hostingu naozaj zapnuty. dakujem ![]()
Zasláno: 22:29 12.2.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: image handler 2 |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
vymazal som kache_bmz a subory som natukal rucne a obrazky sa zacali zobrazovat len stale vypisuje chybu ako v prilozenom obrazku, problem je asi ze som davno babral v nastaveniach image handleru a na rozne obrazky mi zobrazuje rozne vekkosti obrazkov. nepametam si vsak ako ale mam pocit ze som to pobabral v admin/nastroje/imagehandler/Preview ked je vypnuty image handler tak su obrazky velkosti zobrazenia pekne podla velkosti a ked ho zapnem tak su velkosti poprehadzovane, tak som z toho jelen, co mi prosim poviete na toto.
Zasláno: 11:36 12.2.2009
|
|
Přenos
|
||
Re: image handler2 / restart |
||
|---|---|---|
|
Expert
![]()
Členem od:
7:55 1.3.2007 Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé Příspěvky:
82
![]() |
Citát:
Skusil som vymazat rucne vsetky obrazky v IH v adresaroch a skusil som ho spustit znova a nic len chaoz na e-sope dobre uz som pochopi, vymazat vsetky podadresare bmz_kache a vytvorit rucne nove , ako nastavim prava na podadresare alebo na bmz_kache A ako sa nastavuju prava na 666 Dakujem
Zasláno: 9:08 11.2.2009
|
|
Přenos
|
||





FOTO.jpg (51.30 KB)
Přenos





