Registrovat    Přihlášení
Domů Odkazy Fórum Ke stažení Web hosting Registrace do katalogů
Přihlásit
Jméno:

Heslo:

Pamatuj si mně



Zapomenuté heslo

Nová registrace
Partner a hosting webu
zserver.cz
Spolupráce
Odkazy
česká sociální síť rexVoX.com
Informace a projekty na rodinné domy naleznete v našem blogu.

Navštívit můžete také pasivní rodinné domy - dřevostavby, kde naleznete informace o pasivních stavbách.



Kategorie a fóra
   Všechny příspěvky (djkremik)


« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 »


Zubrazenie ico a dic zakaznika vo fakture
Expert
Členem od:
7:55 1.3.2007
Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
Ahoj te. prosim Vas ako zapnut aby sa mi zobrazilo ico a dico zakaznika vo fakture.
Vsade ho vidim len do faktury ho neviem dostat.
Dakujem mam verziu 1.3.7 sk
kremik.sk

Připojit soubor:



jpg  FOTO.jpg (51.30 KB)
760_49cd430ee9d6b.jpg 1272X538 px

Zasláno: 22:20 27.3.2009
_________________
http://kremik.sk http://radostne.sk admin
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Nevidím IČO a DIČ na fakturách a v objednavkach
Expert
Členem od:
7:55 1.3.2007
Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
Tak jA SOM TOMU NEROZUMEL, MNE SA ZAKAZNIKOVE UDAJE ICO A DIC ZOBRAZUJE V DETILE OBIEDNÁVKY A VO FAKTURE NIEJE. kDE TO MAM PROSIM vAS ZAPNUT, SOM Z TOHO JELEN. pROSIM O RADU. PO LOPASTICKY. MAM ZEN 1.3.7 SK KREMIK.SK FOTO FSKTURY JE V PRILOHE
MAM ZEN eSTE BY SOM RAD INFO CO ZNAMENA TEN DVOJ KRIZIK PRED CISLOM FAKTURY, TAK TO TIEZ NETUSIM

Připojit soubor:



jpg  FOTO.jpg (51.30 KB)
760_49caa2812c1ca.jpg 1272X538 px

Zasláno: 22:30 25.3.2009
_________________
http://kremik.sk http://radostne.sk admin
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: rychly kontakt
Expert
Členem od:
7:55 1.3.2007
Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
prepac nebol som tu dlksi cas adresa je www.kremik.sk

Zasláno: 23:55 14.3.2009
_________________
http://kremik.sk http://radostne.sk admin
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Diskuze v zenu + fotogalerie
Expert
Členem od:
7:55 1.3.2007
Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
Citát:

Dominika napsal/a:
Ahojky, sem trošku bezradná. Jde nějak přimísit do zenu diskuzní fórum??? nemyslím třebas přímo u zboží ale prostě jen prokliknout a být na fóru.
2) ráda bych i samostatnou galerii např.dětiček atd opět jen klik a sem tam
3) jak vložit normální text do hlavního menu??? Myslím třeba napsaný ve wordu(to je šumák) ale aby to bylo u kontaktů atd.jen kliknout a vidět

děkuju moc a prosím ev. i jak to udělat psáno pro ty hlooupější a zaneprázděnější s pobíhajícím dítětem okolo děkuju


Stojim pred takym istym problemom ako ty v 2007 uz si to vyriesila
Dakujem za odpoved

Zasláno: 0:08 21.2.2009
_________________
http://kremik.sk http://radostne.sk admin
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Postovne UPC
Expert
Členem od:
7:55 1.3.2007
Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
Citát:

djkremik napsal/a:
Mam pred sebou cennik UPC podla vahy a za toho neviem ako to mam cez admina nastvit. nastvil som slovensku postu, cesku postu,osobny odber a kuriera neviem, ked aktyvujem UPS tak je tam kopec moznosti a neda va mi to vyznam.
Tak sme v moduly dopravy a zapol som United Parcel Service a dal som mu poradie 4,
vobec sa mi nezobrazuje v kosiku neviem preco a neviem ho nijak nastavit. postovne podla vahy. prosim o pomoc mam verziu 1,3,7



Asi to nikto nevie??

Zasláno: 0:03 19.2.2009
_________________
http://kremik.sk http://radostne.sk admin
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Postovne UPC
Expert
Členem od:
7:55 1.3.2007
Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
Mam pred sebou cennik UPC podla vahy a za toho neviem ako to mam cez admina nastvit. nastvil som slovensku postu, cesku postu,osobny odber a kuriera neviem, ked aktyvujem UPS tak je tam kopec moznosti a neda va mi to vyznam.
Tak sme v moduly dopravy a zapol som United Parcel Service a dal som mu poradie 4,
vobec sa mi nezobrazuje v kosiku neviem preco a neviem ho nijak nastavit. postovne podla vahy. prosim o pomoc mam verziu 1,3,7

Zasláno: 22:33 16.2.2009
_________________
http://kremik.sk http://radostne.sk admin
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: Přechod z verze 1.3.0.1 na 1.3.8
Expert
Členem od:
7:55 1.3.2007
Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
pouzi na preklad
http://translate.google.com/translate_t#
vlozis tam adresu stranky alebo text, najlepsia pomocka


Zasláno: 22:39 12.2.2009
_________________
http://kremik.sk http://radostne.sk admin
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: image handler 2
Expert
Členem od:
7:55 1.3.2007
Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
Dakujem za info
Mali ste pravdu ten safe mod je na mojom hostingu naozaj zapnuty.
dakujem

Zasláno: 22:29 12.2.2009
_________________
http://kremik.sk http://radostne.sk admin
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: image handler 2
Expert
Členem od:
7:55 1.3.2007
Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
vymazal som kache_bmz a subory som natukal rucne a obrazky sa zacali zobrazovat len stale vypisuje chybu ako v prilozenom obrazku, problem je asi ze som davno babral v nastaveniach image handleru a na rozne obrazky mi zobrazuje rozne vekkosti obrazkov. nepametam si vsak ako ale mam pocit ze som to pobabral v admin/nastroje/imagehandler/Preview ked je vypnuty image handler tak su obrazky velkosti zobrazenia pekne podla velkosti a ked ho zapnem tak su velkosti poprehadzovane, tak som z toho jelen, co mi prosim poviete na toto.

Připojit soubor:



jpg  imager handler bmz_kache1.jpg (116.03 KB)
760_4993fbb508483.jpg 1056X351 px

Zasláno: 11:36 12.2.2009
_________________
http://kremik.sk http://radostne.sk admin
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos


Re: image handler2 / restart
Expert
Členem od:
7:55 1.3.2007
Bydliště Lučatin
Skupina:
Registrovaní uživatelé
Příspěvky: 82
Nepřipojen
Citát:

lalabeat napsal/a:
Doporučuji to, co jsem psal nedávno - vymazat bmz_cache, vytvořit ručně podadresáře (0,1,2...,e,f), nastavit práva (666) a zapnout image handler.

http://www.zencart.cz/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=3522&forum=2



Skusil som vymazat rucne vsetky obrazky v IH v adresaroch a skusil som ho spustit znova a nic len chaoz na e-sope

dobre uz som pochopi, vymazat vsetky podadresare bmz_kache a vytvorit rucne nove , ako nastavim prava na podadresare alebo na bmz_kache
A ako sa nastavuju prava na 666

Dakujem

Zasláno: 9:08 11.2.2009
_________________
http://kremik.sk http://radostne.sk admin
Přenos příspěvku do ostatních aplikací Přenos



 Nahoru
« 1 2 3 4 (5) 6 7 8 »




Odkazy



Zen-Cart ke stažení

Vyšel nový Zencart 1.5.0

Originální moduly můžete stahovat na
www.zen-cart.com

Reklama
Nejaktivnější autoři
1 Melodic
Melodic
1002997
2 Kozoroh
Kozoroh
2124
3 JardaR
JardaR
1888
4 garden
garden
1419
5 Nismo
Nismo
1389
6 hbxx 1131
7 jandik01
jandik01
1070
8 PeterB
PeterB
1017
9 Dedek
Dedek
990
10 bambulko
bambulko
775